Rēķinu izrakstīšanas programma

Bezmaksas tāmes paraugi


1. PDF tāmes paraugi
2. HTML tāmes paraugi
3. Word tāmes paraugi / Google docs
4. Excel tāmes paraugi / Google sheets

1. PDF tāmes paraugi:

tāmes paraugs TĀMES PARAUGS (pdf)

2. HTML tāmes paraugi:

3. Word tāmes paraugi / Google docs:

remonta tāmes paraugs REMONTA TĀMES PARAUGS (word) celtniecības tāmes paraugs CELTNIECĪBAS TĀMES PARAUGS (word) tāmes paraugs doc TĀMES PARAUGS DOC (word)

4. Excel tāmes paraugi / Google sheets:

tāmes paraugs xls TĀMES PARAUGS XLS (excel) būvniecības tāmes paraugs BŪVNIECĪBAS TĀMES PARAUGS (excel) tāmes sastādīšanas paraugs TĀMES SASTĀDĪŠANAS PARAUGS (excel) cenu piedāvājums paraugs CENU PIEDĀVĀJUMS PARAUGS (excel)

LAIPNI LŪGTI MŪSU BEZMAKSAS TĀMES PARAUGU LAPĀ

Šeit jūs varat atrast 11 bezmaksas tāmes paraugus PDF, Excel, Word un Google docs / sheets formātos. Visus paraugus iespējams lejupielādēt, rediģēt un personalizēt.

Kas ir tāmes paraugs?

Tāmes paraugs ir lapas standarta izkārtojums, kas satur visu nepieciešamo informāciju strukturētā veidā. Tāmes paraugu var izmantot kā atsauces dokumentu, lai veidotu cenu piedāvājumus. Parasti tāmes paraugā ir iekļautas šādas svarīgākās lietas:

Kā izveidot tāmes paraugu

 1. 1. Izvēlieties tāmes paraugu
 2. 2. Lejupielādējiet to
 3. 3. Nomainiet logotipu
 4. 4. Norādiet sava uzņēmuma datus

Kā izveidot tāmes paraugu Excel un Google Sheets

 1. 1. Izvēlieties tāmes paraugu, kas atzīmēts kā “Excel / sheets“
 2. 2. Lejupielādējiet to
 3. 3. Nomainiet logotipu
 4. 4. Norādiet sava uzņēmuma datus

Kā izveidot tāmes paraugu Word un Google Docs

 1. 1. Izvēlieties tāmes paraugu, kas atzīmēts kā “Word / docs“
 2. 2. Lejupielādējiet to
 3. 3. Nomainiet logotipu
 4. 4. Norādiet sava uzņēmuma datus

Kurš ir labākais bezmaksas tāmes paraugs?

Mēs iesakām izmantot mūsu bezmaksas PDF tāmes paraugu, jo tas ir mūsu populārākais tāmes paraugs. Labākais veids, kā ģenerēt un pārvaldīt savas tāmes, ir izmantot mūsu vienkāršo tāmes sastādīšanas un rēķinu izrakstīšanas programmu. Vai arī izmantot PDF redaktoru, lai aizpildītu tāmes paraugu manuāli.

Profesionāla tāmes parauga izmantošanas priekšrocības

Tāmes paraugs ir profesionāli sagatavots dokuments, kurā ir norādītas paredzamās kopējās izmaksas par pakalpojumiem, kurus jūs piedāvājat sniegt.

Tas ir ideāli piemērots nosūtīšanai jūsu potenciālajiem klientiem. Privātpersonas vai zīmoli, kuriem nepieciešami jūsu pakalpojumi, ņems vērā jūsu tāmes paraugu, jo tas atklāj jūsu pakalpojumu izmantošanas izmaksas.

Tā vietā, lai dotu solījumus paveikt izcilu darbu, tāmes parauga nosūtīšana klientiem ir aktīvs solis, kas pārliecina klientu, ka esat gatavs uzsākt darbu pie projekta.

Uzskatot tāmes paraugu par juridiski saistošu dokumentu, kas apliecina vienošanos par budžetu līguma izpildei, jūsu cenas piedāvājums ir spēkā tikai tad, kad klients to apstiprina. Tāpēc ir svarīgi, lai jūs izmantotu profesionālu tāmes paraugu, kas potenciālajam klientam rada labu iespaidu par jūsu pakalpojumiem.

Kādas ir tāmes parauga iezīmes?

Visu veidu uzņēmumiem ir nepieciešams profesionāls tāmes paraugs. Klientiem ir iespējams nosūtīt projekta izmaksu tāmi, jo tāmes paraugus iespējams pielāgot atbilstoši jūsu piedāvātajam darba veidam.

Šeit ir profesionāla tāmes parauga pamatiezīmes:

Profesionālu tāmes paraugu izmantošanas priekšrocības

Šeit ir apkopoti galvenie iemesli, kādēļ jums būtu nepieciešams profesionāls tāmes paraugs: Meklējat tāmes paraugu savam uzņēmumam? Mums ir plašs profesionālu tāmes paraugu klāsts veiksmīgiem uzņēmumiem:

1. PDF tāmes paraugi
2. HTML tāmes paraugi
3. Word tāmes paraugi / Google docs
4. Excel tāmes paraugi / Google sheets