Rēķinu izrakstīšanas programma

Rēķinu izrakstīšanas programma

Rēķinu izrakstīšanas programma - Bezmaksas, Online
Demo IZVEIDOT KONTU
Kopš 2008. gada vairāk nekā 40 000 mazo uzņēmumu ir uzticējušies mums izveidot un nosūtīt rēķinus!
Rēķinu izrakstīšana
ātra un vienkārša
Klientu pārvaldība
vienkārša klientu datubāze
Inventārs
preču un pakalpojumu datubāze
Statistika
noderīgi dati

Inv24 tika izveidots 2008. gadā kā bezmaksas tiešsaistes rēķinu izrakstīšanas programma, un sākotnēji tā tika izmantota neliela Eiropas uzņēmuma iekšējām vajadzībām. Tajā pašā laikā mēs nolēmām to padarīt par bezmaksas programmatūru, lai to varētu izmantot ikviens. Tā kā Inv24 ātri kļuva populārs, mēs sākām saņemt daudzus ieteikumus, kā uzlabot programmatūru. Tas motivēja mūs izveidot papildu maksas plānu un tērēt papildu resursus uzlabojumiem.


Inv24 ir īpaši izstrādāts mazo uzņēmumu īpašniekiem, kuri dod priekšroku rēķinu izrakstīšanai pašu spēkiem. To ir ļoti viegli lietot, un tam nav nepieciešamas nekādas tehniskās vai grāmatvedības zināšanas. Inv24 ir pilnībā lokalizēts vairāk nekā 30 valstīm, un mums ir vairāk nekā 40 000 reģistrētu uzņēmumu no visas pasaules, galvenokārt no Eiropas, Ziemeļamerikas un Austrālijas.


Mūsu galvenās prioritātes ir vienkārša lietošana, ērtības, drošība un konfidencialitāte, tāpēc mēs pieliekam visas pūles, lai rēķinu izrakstīšanu padarītu vēl ērtāku. Mēs droši glabājam jūsu datus, neveicam ar tiem nekādas papildu darbības un nenododam jūsu datus trešajām personām. Jūs varat būt droši, ka jūsu dati tiek glabāti uzticamā vietā un tiek pienācīgi aizsargāti saskaņā ar stingrajiem Eiropas tiesību aktiem.


INVOICE24 OÜ
Väike-Ameerika 8, 10129 Tallinn
Org nr: 12544478

Inv24® ir mūsu Latvijā reģistrētā preču zīme, preču zīmes Nr.: 018535327


SAZINIETIES AR MUMS


Inv24 review Jānis Kalniņš
Automašīnu remonts
Es neaizmirsīšu vairs par nevienu maksājumu, pateicoties Inv24, manam personiskajam rēķinu organizatoram.
Inv24 review Mārtiņš Ozoliņš
Celtniecības pakalpojumi
Inv24 man ir visvairāk piemērots. Man ir optimizēti biznesa procesi ar automatizētu rēķinu izrakstīšanu.
Inv24 review Inga Jansone
Transporta pakalpojumi
Nav nekas vieglāks kā izmantot Inv24. Pāris klikšķu un rēķini ir gatavi izsniegšanai. Labākā tiešsaistes rēķinu izrakstīšanas programma!